En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Sen de milyonlarca kişi gibi hemen ucuz uçak bileti bul

SIKÇA SORULAN SORULAR

 
Web sayfamız üzerinden https://www.ucakbiletidunyasi.com adresinden uçak biletlerinizi Kredi Kartı veya bankamatik kartlarınızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.
 
Kredi kartı veya bankamatik kartınız yoksa müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip havale yoluyla yada ofisimize gelerek biletinizi temin edebilirsiniz.
 
1) Sefer seçimi
 
Ana sayfada bulunan arama ekranından tek yön ya da gidiş-dönüş seçenekleri arasından seçiminizi yapın.
 
2) Sefer sorgulama
 
Havalimanı, uçuş tarihi, kişi sayısı bilgilerini girdikten sonra uçuş arama butonuna tıklayın.
 
3) Bilet seçimi
 
Bütçenize en uygun seferleri seçtikten sonra belirlediğiniz uçuşların üzerine tıklayarak yolcu bilgilerini gireceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz.
 
4) Yolcu Bilgileri
 
Bu ekranda yolculara ait Ad Soyad, Doğum Tarihi, T.C. Kimlik Numarası (Yabancı Ülke Vatandaşları Boş Bırakmalı) ve Cep Telefonu ve E-mail alanlarını doldurmalısınız.
(Bu bilgilerden herhangi birisini yanlış girmeniz durumunda oluşabilecek sorunlarda sorumluluk tamamen size aittir.)
 
5) Biletleme
 
'SATIN AL' butonuna tıklayarak kullanım koşulları, uçuş kuralları ve gizlilik politikasını onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemiyle güvenli bir şekilde kredi kartı ya da bankamatik kartınızla bilet alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Bilet alımı esnasında aklınıza takılan her soruda 0850 346 89 30 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçmek için lütfen tereddüt etmeyin. 
 
 
2018 Tüm hakları saklıdır. www.ucakbiletidunyasi.com