En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Sen de milyonlarca kişi gibi hemen ucuz uçak bileti bul

İstanbul

İstanbul Uçak Bileti

Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan, sadece ülkemizin değil dünyanın stratejik ve kültürel bakımından en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul, turistik açıdan zenginlikleri, iş potansiyeli ve kültürel mirasları ile öne çıkmaktadır. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul günümüzde göç almaya devam etmektedir. Günden güne gelişen ve yılda milyonlarca kişinin ulaşım sağladığı bu şehirde şu anda iki havalimanı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı günümüzde faaliyet gösteren dünyanın sayılı havalimanları arasındadır. Yapımı devam eden 3. Havalimanı tamamlandığında ise dünyanın en önemli noktası haline gelecektir.
 

İstanbul Hakkında Bilgiler

İstanbul’da gezilecek ve görülecek yerler sayılarak ve gezilecek bitecek gibi değildir. Tarih bakımından çok eski değerlere sahip olması, farklı dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapmış olması kültürel miras açısından zengin olmasını sağlamıştır. İnsanların en çok dikkatini çeken Ayasofya, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Haydarpaşa Garı, Kız Kulesi gibi yerlerdir. Buralar yıl içerisinde sayısız turistin uğrak yeri olmaktadır. En uygun uçak bileti kampanyalarından yararlanılarak bu yerleri ziyaret etmek daha ekonomik olmaktadır. Bu tarihi yerlerin yanı sıra İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Sahaflar Çarşısı, Gülhane Parkı gibi yerler de insanların gezebileceği, alışveriş yapıp dinlenebileceği, yemek yiyebileceği en çok tercih edilen bölgelerdir. Herkes tarafından bilinen bu bölgelerin dışında gezilecek bir çok yer bulunmaktadır.
 

İstanbul İçi Ulaşım Bilgileri (Toplu Taşıma)

Şehir hava ulaşımı bakımından çok yoğundur. Bu nedenle en uzun uçak bileti bulma olasılığı daha yüksektir. Özellikle önceden alınan biletlerle otobüs biletleri fiyatına uçak bileti bulma imkanı yakalanabilir. Şehirler arası hava yolları olarak en çok Anadolujet, Pegasus havayolları tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra THY yeterli seferleri her havalimanından gerçekleştirmektedir. İstanbul’da bulunan havalimanlarına ulaşım ise otobüs ve servisler ile mümkün olmaktadır.
 
Uygun mesafelerden taksi kullanılabildiği gibi havalimanlarında araç kiralama firmaları tercih edilerek araç kiralanabilir. İstanbul havalimanları özellikle yurtdışı uçuşlarda aktarım merkezi olduğu için uçak bileti bulma konusunda daha rahat bir şehirler. Her gün bir çok şehirden sefer bulmak oldukça kolaydır. Sizlerde İstanbul’a yapacağınız ziyaretlerde havayolları firmalarını tercih ederek kısa sürelerde İstanbul’ ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Haritası

5 Günlük Hava Durumu

İstanbul
2018 Tüm hakları saklıdır. www.ucakbiletidunyasi.com