En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Sen de milyonlarca kişi gibi hemen ucuz uçak bileti bul

Anadolu Jet Uçak Bileti

Türkiye’nin 42 havalimanına ulaşım için en ucuz uçak bileti araştırmanıza AnadoluJet ile başlayabilirsiniz. AnadoluJet bir çok işlemi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Uçak bileti satın alma, Check-in, rezervasyon takip, ücretli koltuk seçimi ve araç kiralama imkanlarını internet sitesi üzerinden sunan AnadoluJet yolcuları hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek uçuşlarını keyif içerisinde gerçekleştirmektedir. Yurtiçi uçuşlarınızda en uygun bilet arayışlarınız için AnadoluJet fırsatlarını takip edebilirsiniz. Yaz veya kış sezonları için düzenlenen kampanyalar sayesinde uçak bileti AnadoluJet’ten daha uygun bir şekilde alınabilmektedir. Bir THY kuruluşu olan AnadoluJet’in bu kaliteli ve konforlu uçuşlarından sizlerde yararlanmak için sefer sorgulayabilirsiniz.

Anadolujet Hakkında Bilgiler

2008 yılında kurulan AnadoluJet bir Türk Havayolları kuruluşudur. Türk Havayolları AnadoluJet ile farklı bir oluşum ile Türk milletine hizmet vermektedir. AnadoluJet, yurtiçi uçak seferlerinde daha uygun fiyatlarla daha kaliteli seferler düzenlenmesi için çalışmalar yapmakta ve bunu başararak şuanda ülkemizin bir çok havalimanına sefer düzenlemektedir. Uçmayan Kalmasın sloganı ile yola çıkan AnadoluJet ilk kurulduğunda 5 uçak kapasitesine sahip bir firma iken günümüzde yapılan yatırımlar sayesinde 34 uçağa sahip bir havayolu şirketine dönüşmüştür. Ülkemiz içerisinde daha geniş insan kitlesine ulaşmayı ve aynı zamanda bunu ekonomik biletler ile sağlamayı hedefleyen şirket bunu başararak bugüne kadar 58 milyon yolcuya hizmet vermiştir.

Anadolu Jet Uçak Seferleri

AnadoluJet tam 42 havalimanına seferler düzenlemektedir. 67 noktaya karşılıklı olarak düzenlenen seferler ile Türk halkının şehirler arası yolcuğuna çözüm üretmektedir. Gün geçtikçe ve teknoloji geliştikçe havayolları şirketleri de kendilerini geliştirmektedir. İnsanlar daha çok havayollarını tercih ederek zaman tasarrufu ederek işlerine daha çok vakit ayırmaktadır. Bu konuda AnadoluJet, yolcularının uçuşlarının konforlu geçmesi için bir çok detayı düşünerek hizmet vermektedir. Uçak seferlerinde yolculara sunulan ücretsiz ikramların yanı sıra ücretsiz bagaj hakkı sayesinde yolcular belirli kilogramlara kadar ücretsiz bagaj taşıma imkanlarından yararlanmaktadır. Firma yolcularına tanıdığı bu imkanların yanı sıra havalimanı otoparkından yararlanma, araç kiralamanın yanı sıra anlaşmalı otellerde konaklama fırsatları da sunarak insanların sadece uçuş değil uçuş sonrası da bir çok imkandan yararlanması sağlanmaktadır.

2018 Tüm hakları saklıdır. www.ucakbiletidunyasi.com