En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Sen de milyonlarca kişi gibi hemen ucuz uçak bileti bul

Atlas Global Uçak Bileti

Hızlı gelişen havacılık sektörüne deneyimli ve kaliteli personel yetiştirmek üzere Atlantik Uçuş Akademisi’ni kuran Atlas Global, verilen eğitimler sayesinde personel ihtiyacının karşılanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Sivil havacılık anlamında faaliyetler gösteren şirket her geçen gün bünyesinde bu çalışmaları güçlendirmektedir. Atlas Global uçak bileti almanız ise oldukça basit. Şirket çeşitli uygulamalardan en uygun uçak biletini almanıza imkan sunduğu gibi kendi web sitesinden de tarifeli uçuşları için uçak bileti temin etmenizi sağlamaktadır. Direk ve aktarmalı uçuşları sayesinde her yıl havayollarında büyük bir kitleye hitap eden şirket aynı zamanda araç kiralama, otel gibi ihtiyaçlarınıza da karşılık vererek konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanız için çalışmaktadır

Atlas Global Hakkında Bilgiler

AtlasJet, 2001 yılında kurulmuş ve aynı yıl içerisinde ilk uçuşunu yaparak bugüne kadar milyonlarca kişinin ulaşımını sağlamış, ülkemizde faaliyet gösteren ve kaliteli hizmet veren nadir kuruluşlardan biridir. 2004 yılında gerçekleştirdikleri yatırımlar ile de adından söz ettirmeye başladı. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçak seferleri düzenleyen AtlasJet, kısa süre içerisinde ülkemizde olduğu gibi yurtdışında da tanınarak uçuş ağını geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir. 2015 yılında ise yeni bir oluşum içerisinde giren şirket ismini Atlas Global olarak değiştirmiş ve yurtdışında daha çok noktaya ulaşarak hem diğer ülkedeki insanları hem de ülkemiz insanlarının ülkeler arası ulaşımlarında kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Atlas Global Uçak Seferleri

İlk kurulduğunda 2 uçak ile faaliyetlerine başlayan Atlas Global, şuanda 25 uçak ile Türkiye, Kıbrıs, Avrupa, Asya ve Orta Doğuda faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket yolcularına ücretsiz hizmetler vererek uçuş konforunu yüksek tutmayı hedeflemektedir. Yolculara sunulan ücretsiz ikramlar, ücretsiz bagaj hakkının yanı sıra ücretsiz koltuk seçimi gibi olanakların bulunması insanların daha çok tercih etme nedenlerindendir. Ekonomik ve Business uçuş imkanları sunan Atlas Global, direk uçuşlarının yanı sıra dünya çapında şirketlerle anlaşma yaparak aktarmalı olarak seferlerini dünyanın bir çok noktasına ulaştırmaktadır. Şirket sadece uçuş seferleri için faaliyet göstermemekte, kendini geliştirerek ve insanlığa daha çok fayda göstermek için yan kuruluşlar kurarak faaliyetlerini havacılık sektörünün her alanına yapmayı hedeflemektedir.

2018 Tüm hakları saklıdır. www.ucakbiletidunyasi.com