En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Sen de milyonlarca kişi gibi hemen ucuz uçak bileti bul

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Havayolları en ucuz uçak bileti imkanlarının yan ısıra yemek seçimi, koltuk seçimi, ek bagaj talebi, araç kiralama, kolay vize, otopark imkanları, havalimanı ulaşım imkanları, otel rezervasyonları ve daha bir çok imkanı yolcularına sunmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu bu özenli çalışma sayesinde Pegasus Havayolları’nı tercih edenler A’dan Z’ye büyük ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Ülkemizin bir çok noktasında direk uçuşlar gerçekleştirdiği gibi aktarmalı uçuşlar yaparak da insanların ulaşımının daha kolay hale gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Uçak filosunu her zaman yenileyen ve geliştiren şirket, büyük hedeflerine ulaşmak için aralıksız çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda Pegasus Havayolları’nı tercih ederek sizlerde konforlu, güvenli bir uçuştan yararlanarak ulaşmak istediğiniz yere Pegasus rahatlıkla ile uçabilirsiniz.

Pegasus Hakkında Bilgiler

Net Holding, Silkar Yatırım ve Aer Lingus ortaklığı ile 1990 yılında kurulan Pegasus Havayolları, kurulduğu günden bugüne kadar göstermiş olduğu performans ile bir çok ödül sahibi olduğu gibi yatırımları ile uçuş ağını geliştirmiştir. Türkiye’deki hava taşımacılığı sektöründeki büyümeye paralel olarak doğru yatırımlar yapan Pegasus Havayolları, yaptığı bu çalışmalar sayesinde şuanda Avrupa’nın en büyük 25 havayolu şirketi arasında yerini almaktadır. Avrupa’da en hızlı büyüyen havayolları şirketi arasında ismin kayıtlara geçiren Pegasus, ülkemizde en uygun uçak biletlerini sunmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Günümüzde 45’ten fazla uçağa sahip olan Pegasus, yurtiçi uçuşları kadar yurtdışı uçuşları ile de yolcu sayısını artırmaktadır.

Pegasus Uçak Seferleri

Pegasus, yurtdışında 42 noktaya uçuşlar düzenlerken, yurtiçi uçuşlarında ise 29 noktaya uçuş seferlerini düzenlemektedir. Aynı zamanda 2013 yılında Borsa İstanbul’a girerek halka arz olan ilk havayolları şirketi olma özelliği de taşımaktadır. Pegasus, yolcularına bilet almada Check-in yapmaya, rezervasyon takip etmekten ücretsiz bagaj hakkına kadar bir çok imkan sunmaktadır. Pegasus uçak bileti almak için yapmanız gereken internet sitesinden veya mobil uygulamasından sefer sorgulayarak istediğiniz seferi seçip bileti almaktır. Online Check-in hizmetleri sayesinde de sıra beklemeden işlemlerinizi hemen yapabilirisiniz. Bünyesinde müşterilerine sunduğu Pegasus Plus sayesinde yolcuların bir çok kampanyadan yararlanmasını ve Pegasus’tan uçak bileti aldıkça kazanmalarını sağlamaktadır.

2018 Tüm hakları saklıdır. www.ucakbiletidunyasi.com